Zvaniet mums: +371 29 448 175 - pilna kontaktinformācija

Par "GUSTIŅA" komandu

Dace Millersone 

- privātās pirmsskolas izglītības iestādes ''GUSTIŅŠ'' vadītāja.

Kopā ar Gustiņu esmu jau no pašiem pirmsākumiem, no 2001. gada. Sākumā bijām kā pieskatīšanas centrs, taču, laikam ejot un mainoties, mainījāmies arī mēs un kļuvām par pirmsskolas izglītības iestādi. Pie mums nāk bērniņi, kuriem tā ir pirmā pieredze, kas tad ir bērnudārzs. 

Tāpēc esam radījuši bērniem tādu vidi un vietu, kur viņš jūtas kā mājās, tiek sagaidīts ar smaidu un sapratni. Esam priecīgas un gandarītas par katra bērna sasniegumiem un centieniem.

MĒS JŪS GAIDĀM! NĀC PIE MUMS!

EVITA 

- pirmsskolas skolotāja. 

Šis ir jau ceturtais gads, kopš strādāju ar bērniem pirmsskolā.
Savas darba gaitas pirmsskolā uzsāku kā aukle. Nu jau strādāju par pedagogu vairāk nekā divus gadus. Veiksmīgas sakritības pēc man piedāvāja strādāt "Gustiņā", un nu jau šeit strādāju otro gadu. 

"Gustiņā" man ļoti patīk strādāt, jo šeit ir mājīga atmosfēra un ļoti draudzīgas un laipnas kolēģes. 

Darbā ar bērniem man ir liela pieredze, jo jau pirms sešiem gadiem sāku strādāt par aukli ģimenēs. Darbs ar bērniem man ir ļoti tuvs sirdij, es lieliski saprotos ar dažāda vecuma bērniem.

Jau kopš bērnības esmu sapņojusi par darbu saistībā ar bērniem, tāpēc esmu ieguvusi augstāko pedagoģisko izglītību tieši pirmsskolas pedagoģijā. 

Sevi raksturoju kā ļoti pozitīvu, sirsnīgu, atraktīvu, mīļu un daudzpusīgu personību. Brīvajā laikā man patīk sportot, apmeklēt sporta zāli, kā arī patīk spēlēt klavieres un dziedāt.

INGA 

- pirmsskolas skolotāja. 

Hei, hei, mani sauc Inga! Pēc pirmās iegūtās profesijas esmu interjera dizainere, bet – kā gan dzīvē notiek – tā apmet negaidītus līkumus un nostāda katru tur, kur jābūt, un tā ir noticis ar mani. 

"Gustiņā" esmu jau trešo gadu, kad sāku strādāt par auklīti, bet, divus gadus strādājot ar pašiem mazākajiem žiperiem, sapratu, ka šeit jūtos ļoti labi, kā otrajās mājās. 

Un ar 2015. gadu esmu mazās pelēnu grupas audzinātāja. 

Esmu iestājusies arī Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā. Kopā ar bērniem ikdiena tiek pavadīta, apgūstot jaunas prasmes un iemaņas. Savu brīvo laiku cenšos plānot tā, lai pēc iespējas vairāk laika tiktu veltīts ģimenei. Cenšos vienmēr būt pozitīva un skatīties uz dzīvi ar plašu smaidu, tāpēc par savu dzīves moto saku: ''Agrāk vai vēlāk, kam būs jānotiek, tas notiks!''

PATRĪCIJA 

- skolotāja palīdze.

Ar bērnu pieskatīšanu esmu saskārusies jau tūlīt pēc vidusskolas beigšanas, kad pieskatīju draugu mazo meitiņu. Pēc izglītības esmu ieguvusi filologa diplomu. Esmu vadījusi angļu valodas un latviešu valodas pulciņus dažāda vecuma bērniem. 

Pirms diviem gadiem par manu jauno darba vietu kļuva "Gustiņš". Esmu apmierināta ar savu izvēli, jo darbs man sagādā prieku! 

Saprotu, ka, atrodoties kopā ar bērniem un darbojoties ar viņiem, man ir iespēja nenovecot morāli, vienmēr smelties iedvesmu!

INGRĪDA

- skolotāja palīdze.

Mazliet par sevi: pēc izglītības esmu viesnīcu servisa pakalpojuma speciāliste, kura laimīgas sakritības pēc ir nokļuvusi tieši šajā pirmsskolas iestādē. Darbs un rūpes par bērniem man sagādā patiesu prieku! 

"Gustiņā" strādāju jau ceturto gadu. Šeit es jūtos kā mājās, un man patīk rūpēties par pašiem mazākajiem ķipariem. 

Esmu mīļa, kārtīga, pacietīga, uzticama un atbildīga darbā ar bērniem. Domāju, ka bez šīm rakstura īpašībām nav iespējams darbs ar bērniem! 

Brīvajā laikā patīk eksperimentēt virtuvē – gatavot dažādus ēdienus. Svarīga vieta brīvajā laikā ir atpūtai kopa ar ģimeni!